Kurumsal

Nurol Yapı


Nurol Yapı İnş.Turz. San. ve Tic. Ltd. Şti.  20 yılı aşkın süredir Konya’da yapı malzemeleri satışı alanında faaliyet göstermektedir. Yapı malzemeleri sektöründe merkezimiz Konya olmak üzere Ankara ve Bursa depolarımız ile de Türkiye genelinde hizmet vermekteyiz.

Nurol Yapı Dünya çapında lider konumda bulunan yalıtımın öncü markalarının da temsilciliklerini bünyesinde bulundurmaktadır. İnşaat sektöründe temelden çatıya ısı, su, ses, yangın yalıtım gruplarında tüm ürünleri en kısa temin süresi ve en uygun koşullarda müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Ülkemiz, doğamız ve sağlığımız için yalıtımın şart olduğu bir dönemde yalıtım konusundaki artan taleplere yanıt verebilmek, ülkemizdeki enerji tasarrufu politikası ve bu politikanın yasallaşmasının beraberinde doğurduğu ihtiyaçlar doğrultusunda NUROL YAPI kendi bünyesinde 2009 yılında NURTHERM ISI YALITIM SİSTEMLERİ ve 2014 yılında WATOZ ISI YALITIM SİSTEMLERİNİ piyasaya sürmüştür.

Isı yalıtımının yanı sıra su yalıtımı ürünlerine artan taleplerlebirlikte 2022 yılında da Nurol Yapı COSTAFİX MEMBRAN SERİSİNİ piyasaya sürmüştür.

Ülke ekonomimize destek olmaktan ve vatandaşlarımızın da tasarruflarını yönlendirmekten mutluluk duymaktayız. Firmamızın değişmez prensipleri; daima kalite, güven, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Çok kısa sürede, gerek ürün tanıtımında, gerek ürün satışında tahminlerimizin çok üzerine çıkmış bulunmakla birlikte, nihai tüketiciler tarafından da çok fazla rağbet görür hale gelmenin haklı gururu içerisindeyiz. Firmamız aynı zamanda IZODER (ISI, SU, SES ve YANGIN YALITIMCILARI DERNEĞİ) üyeliği almaya hak kazanarak bir başarıya daha imza atmıştır.

Türkiye genelinde satışı gerçekleştirilen NURTHERM ISI YALITIM SİSTEMLERİ ve WATOZ ISI YALITIM SİSTEMLERİ paket sistemi şeklinde ihtiyaçlar doğrultusunda çeşitlendirilebilen sistem bileşenlerinden oluşmaktadır.