Isı Yalıtım Sistemleri

Teknik Ürünler

Isı Yalıtım Sistemleri

MUKAVİM

GRC, cam elyaf donatısı sayesinde sınır tanımayan formlara imkan sağlayabilmesinin yanı sıra esnek ve oldukça mukavimdir. Bu özellikleri GRC’yi oldukça uzun ömürlü kılmaktadır. 

YANMAZ

Yanmazlık sınıfı DIN 4102 normuna göre A-1’dir ve alev karşısında bütünlüğünü korur. Alevin yapıya girmesini engellediği gibi diğer tarafa 140°C’tan fazla sıcaklık iletmez, termal bir düzenleyici görevi görür. 

ÇEVRECİ

Fabrika ortamında, atıkları geri dönüştürülerek üretilen GRC, daha az beton ve çelik kullanır, inşaatta gürültüyü ve su miktarını minimize eder. Bu özellikleri sayesinde son derece çevrecidir.  

HIZLI

Fabrikada üretilerek uygulama alanına getirilen GRC, çeşitli ekipman ve montaj teknikleri kullanılarak hızla monte edilebilmekte, bu sayede inşaat süresini önemli ölçüde kısaltmaktadır.  

HAFİF

GRC, karakteristik özelliği gereği incedir ve konvensiyonel betonlara ve ön gerilimli prekast betonlara göre çok daha hafiftir. Kabuk yapısı ve 1,5 mm kalınlığı GRC’yi vazgeçilmez kılar.  

YALITIMLI

Doğası gereği su ve ses yalıtımlı olan GRC, isteğe göre panellere uygulanacak taş yünü uygulaması ile ısı yalıtımını, ilave yalıtıma ihtiyaç duyulmadan, TS 825e uygun bir şekilde sağlamaktadır.  

Nurol Yapı

Nurol Yapı İnşaat Turizm San. ve Tic. LTD.ŞTİ. 20 yılı aşkın süredir Konya’da yapı malzemeleri satışı alanında faaliyet göstermektedir. Yapı malzemeleri sektöründe merkezimiz Konya olmak üzere Ankara, Kütahya, Aksaray, Bursa ve Malatya depolarımız ile de Türkiye genelinde hizmet vermekteyiz.

Nurol Yapı Dünya çapında lider konumda bulunan yalıtım öncü markalarının da temsilciliklerini bünyesinde bulundurmaktadır. İnşaat sektöründe temelden çatıya ısı, su, ses, yangın yalıtım gruplarında tüm ürünleri en kısa temin süresi ve en uygun koşullarda müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Ülkemiz, doğamız ve sağlığımız için yalıtımın şart olduğu bir dönemde yalıtım konusundaki artan taleplere yanıt ve...

Detay

Çözüm Ortaklarımız